Diş Protez Laboratuarı
Adnan Karatekin
Hizmetlerimiz
Cerec
Sabit Protezler
Hareketli Protezler
Ortodontik Protezler
Hassas Tutuculu Protezler
Zirkonyum
Laminate porselenler
Metal Desteksiz Seramikler
İmplant Üstü Porselenler
Deflex
İmmediat Protezler

Hakkımızda

Dentanom Diş Protez Labaratuvarı

Firmamız, 1998 yılında Kolej'de hizmet vermeye başlamış, 2000 yılında Tunalı Hilmi Caddesi'nde faaliyete, kaliteden ödün vermeden güler yüzlü hizmet vermeye devam etmiştir. 2008 yılına kadar Dentapol ismiyle siz değerli hekimlerimize ulaştık. 2008 Mayıs ayında aldığımız karar çerçevesinde ismimizi DENTANOM Çok Amaçlı Diş Protez Laboratuarı olarak değiştirdik. Ama sadece ismimizi değiştirdik kalitemizde sizler için elimizden geleni değil; fazlasını yapmak için uğraş içindeyiz.

Labaratuvarımız Ankara Ticaret Odası ve Diş Teknisyenleri Derneği'nin üyesidir.

Labaratuvarımızda metal destekli porselen, hareketli protez, metal desteksiz porselen (zirkonyum), empress, deflex, vs. işleriniz özen ve itina ile yapılmaktadır.

Porselenlerimiz vita, ivoclar ve istek üzerine ceramco çalışmaktayız. Referanslarımız rehberiniz olup hakkımızda bilgi edinebilir ve Dentanom Ailesini Daha yakından tanıyabilirsiniz. İletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz.

Mesul Müdür: Adnan KARATEKİN

Adnan Karatekin

Kurucumuz Adnan Karatekin. 1977 Çorum doğumlu, evli ve üç çocuk babasıdır. İlk ve Ortaöğretim'ini Çorum Sungurlu'da tamamlamıştır. Girmiş olduğu sınavda Sungurlu Anadolu Lisesi'ni kazanan Adnan KARATEKİN 1993 yılında Ankara'ya yerleşmiş ve dönemin en önemli diş teknisyenlerinden Yusuf GEZER' in yanında çalışmaya başlamıştır. Aynı yıl 4. Akşam Sanat Okulu Diş Teknisyenlik Bölümü'ne kayıt olmuş, 1997 yılında mezun olarak Kalfalık Belgesi'ni almıştır. 1998 yılında askerlik görevi bittikten sonra Kolej de ilk labaratuvarını kurmuştur. Daha sonra 2000 yılında DENTAPOL adında Tunalı Hilmi Caddesi'nde geniş kapsamlı ve daha büyük bir labaratuvar kurup geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Mesleki konularda yenilikleri takip etmek ve kişisel gelişim adına birçok seminer ve konferansa katılmıştır.

Bazıları:

  • IX. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Sempozyumu
  • Camlog İmplantüstü kron - köprü Çalışma Semineri
  • ILS Ortodonti
  • V. Bahar sempozyumu

Adnan KARATEKİN, 2005 yılında Sağlık Bakanlığı'nın başlatmış olduğu kursu üstün bir başarı ile tamamlamış ve Diş Protez Teknisyenliği Meslek Belgesini almaya hak kazanmıştır.

 
www.teknoakademi.com